Odmow- Mokre poslady
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Mokre poslady

Odmow

Wakacje lub korzystania z Witryny, niniejszym zobowiązuje się do przestrzegania przepisów w witrynie. Jeśli nie chcesz się do przestrzegania tych zasad, lub jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, użyj Kontakt z nami dział na naszej stronie internetowej, aby wysłać do nas wiadomość.

Firma

obsługuje tej stronie i zarządza nim i wszystkich jego stron w tym wszystkie zawartości, jak również wewnętrzne i zewnętrzne łącza. Firma daje Ci ograniczony dostęp do tej strony, pod ścisłym warunkiem twojej zgody i przestrzegać następujących zasad. Warunki korzystania z serwisu mogą zostać zmienione od czasu do czasu, bez uprzedzenia, ale po prostu, wprowadzając zmiany zamieszczone w tekście strony.

Wymagania ogólne terenu i ograniczenia dotyczące korzystania ze strony

Masz prawo, aby przejść na ta strona jest wyłącznie do użytku osobistego i niekomercyjnego. Użytkownik zobowiązuje się nie korzystać z tej strony, w całości lub w części, do jakichkolwiek celów, które nie są zgodne z przepisami prawa lub niniejszego Regulaminu, lub w celach, które nie są osobiste i niekomercyjny charakter. Użytkownik nie będzie modyfikować, kopiować, rozpowszechniać, odtwarzać, reprodukować, publikować, aby nie dać pozwolenie używać, nie do konwersji, nie (re) sprzedawać żadnych informacji, grafiki lub innych elementów związanych z treścią naszej strony internetowej oraz usług świadczonych na naszej stronie internetowej, lub usług, które można zamówić przez naszą stronę internetową. Bierze również na siebie obowiązek, aby nie korzystać z tej witryny lub jej zawartości w jakikolwiek sposób, który mógłby zakłócić lub utrudniać innym użytkownikom dostępu do witryny, jej serwery, jak i ich zastosowanie.

Użytkownik zobowiązuje się nie umieszczać linki, które prowadzą do nasza strona, strony żadnej innej stronie internetowej bez pisemnej zgody Spółki.

Jeśli nasza strona ma pokładzie wiadomość, forum lub innych usług publicznych, z których każdy może publikować swoje wiadomości lub czat Firma nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość treści takich wiadomości. Firma zastrzega sobie prawo, wyłącznie w ich własnej opinii, sprawdzić, zmienić lub usunąć z witryny jakichkolwiek materiałów, które uzna za niezgodne z prawem, obraźliwe lub nie do przyjęcia dla innych powodów.

Użytkownicy

mogą poprzez hipertekst lub inne połączenia uzyskać dostęp do komputera innych stron w Internecie, które mogą nie mieć żadnego związku z tej strony internetowej. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie materiału nie jest umieszczony bezpośrednio na stronie internetowej Spółki, do których dostęp został uzyskany za pomocą takich linków

Zgadzasz się, że:.

wyłączną na własne ryzyko lub użyć sprawdzania poprawności wszystkich informacji na naszej stronie internetowej, która obejmuje, ale nie ogranicza się do opisu treści i usług, Spółka świadczy na tej stronie. Wszystkie informacje są prezentowane bez wyraźnych lub dorozumianych gwarancji ani co do rzetelności, dokładności, kompletności i aktualności informacji. Firma nie udziela żadnych gwarancji, wyraźnych ani dorozumianych, w odniesieniu do następującego szeregu aspektów, które obejmuje, ale nie ogranicza się do takich pojęć jak: handlowej lub przydatności do określonego celu. Spółka nie ponosi żadnej odpowiedzialności dla użytkownika tej informacji za jakiekolwiek straty, koszty lub szkody, w tym szkody wtórne, przypadkowe, szczególne lub moralne szkody, w tym utratę zysków lub przychodów, które były bezpośrednio lub pośrednio w wyniku korzystania z tej informacji lub przy założeniu, że informacja jest niezawodny.

Wszelkie pobieranie informacji z naszej strony internetowej do komputera jest na własne ryzyko. Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za wszelkie uszkodzenia komputera lub systemu, oraz za utratę danych, które wystąpiły w wyniku pobierania materiałów.

rozpocząć korzystanie z tej witryny, użytkownik wyraża zgodę na Warunki użytkowania. Jeśli nie zgadzasz się na Warunki Użytkowania, prosimy nie korzystać z tej strony. Dalsze korzystanie z tej strony lub po stronie aliantów zostaną wprowadzone zmiany do Regulaminu, oznacza to, że zgadzają się z nowymi zasadami użytkowania.